Funeral Forum 2019 – szkolenie dla liderów w branży pogrzebowej

Spotkanie o charakterze wykładowo-warsztatowym, przeznaczone dla liderów branży pogrzebowej, to nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy, ale i do zaczerpnięcia inspiracji.

Funeral Forum czyli spotkanie o charakterze wykładowo-warsztatowym, przeznaczone dla liderów branży pogrzebowej oraz dla osób związanych zawodowo z tą tematyką,odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2019 roku w Poznaniu.

Już po raz trzeci właściciele i kadra zarządzająca zakładów pogrzebowych oraz krematoriów, zarządcy cmentarzy, producenci produktów funeralnych oraz wszystkie osoby, którym bliska jest tematyka funeralna będą mieli doskonałą okazję do zaczerpnięcia szerokiej wiedzy oraz do zyskania nowych inspiracji.

Na tegorocznym Funeral Forum podejmowane będą wielorakie zagadnienia, które wiążą się z szeroko pojmowaną komunikacją. Wykłady oraz dyskusje dotyczyć będą czynników, które mają wpływ na skuteczną sprzedaż oraz metod budowania relacji, a także wizerunku firmy w branży pogrzebowej.

funeral forum

Swoją wiedzą podzielą się z uczestnikami wykładowcy – praktycy, którzy mają pełne zrozumienie dla specyfiki branży funeralnej. To w dużej mierze trenerzy i szkoleniowcy, a wśród nich: Marta Cała-Sturzbecher oraz Gabriela Cerowska (Agencja Marketingowa MOMA www.marketingfuneralny.pl), Rafał Błachowski z „Błachowski i Partnerzy Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego” (www.skutecznakomunikacja.pl), który jest specjalistą od komunikacji i sprzedaży; projektantka i wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie Jo Jurga, specjalizująca się w designie funeralnym, jak również Ziemowit Sosiński z Actam Communications, który jest trenerem biznesu.

Więcej informacji można uzyskać na stronie Funeral Forum  – tam też gdzie istnieje możliwość zakupu biletu w bardzo atrakcyjnej – promocyjnej – cenie. Informacje można również znaleźć na stronie Memento Targów Funeralnych w Poznaniu.

 

funeral forum