E-Nekrologi – nowa era w komunikacji funeralnej

Wirtualny nekrolog to nie tylko znak naszych czasów, ale prawdziwa rewolucja w komunikacji funeralnej. Zadania, jakie stawia się przed e-nekrologami, wykraczają daleko poza standardową informację. Poznajmy ich funkcje i możliwości!

Uroczystość pogrzebowa nie bez przyczyny nazywana jest ostatnim pożegnaniem. W zwyczajnych okolicznościach na ceremonii pogrzebowej pojawiają się wszystkie osoby, dla których Zmarły był ważny i które chcą swoją obecnością na pogrzebie wyrazić mu swoją wdzięczność i szacunek.

Samo doświadczenie śmierci Bliskiej Osoby jest jednak często tak bolesne dla najbliższej rodziny, że nie ma ona ani czasu, ani sił, aby skupić się na powiadamianiu szerokiego kręgu osób. Można w takim przypadku liczyć na nieformalną komunikację międzyludzką, na informowanie się wzajemnie w gronie rodziny, przyjaciół znajomych. Czy to jednak jedyny sposób, aby szybko i skutecznie powiadomić zainteresowane osoby o fakcie śmierci oraz o pogrzebie?

 

wirtualny nekrolog

 

 

Klepsydra pogrzebowa online – więcej niż powiadomienie

 

W obecnych czasach – od marca 2020 roku naznaczonych przez ograniczenia związane z pandemią COVID-19 – coraz większą popularność zyskują nekrologi online. Kiedyś jednym z najczęściej stosowanych sposobów było umieszczanie klepsydr w ogólnodostępnych miejscach – pandemia jednak ograniczyła znacznie mobilność ludzką, a nekrologi przeniosły się do Internetu i spełniają – oprócz tej podstawowej czyli informacyjnej – wiele innych funkcji.

E-Nekrologi to nowoczesny, unikalny w wielu wymiarach system, a zarazem autorski moduł, stworzony przez firmę BRAINBOX z Gdyni. Jest to rozbudowana wersja systemu nekrologów i epitafiów, który od lat funkcjonuje od lat na platformie Funer.com.pl (znany wcześniej jako pamietajmy.com.pl).

E-Nekrolog to moduł, który jest dostosowywany jest każdorazowo do wizerunku firmy, wyglądu jej strony internetowej oraz z nią funkcjonalnie zintegrowany. Firmy, które zdecydują się na wykorzystanie modułu e-Nekrologi otrzymują bardzo użyteczne narzędzie związane z komunikacją. Dodatkowo zaś promują własną markę oraz stronę – każdy bowiem nekrolog posiada unikalny adres URL, który jest integralną częścią witryny internetowej danej firmy.

wirtualne nekrologi

 

E-Nekrologi – krótka charakterystyka

 

Moduł e-Nekrologi działa na zasadzie bezterminowych licencji (Podstawowej, Rozszerzonej, Zaawansowanej), które różni od siebie, co prawda, zakres funkcjonalności, ale łączy pewność, że wszystko odbywa się bez opłat miesięcznych oraz opłat za każdy dodany nekrolog.

Wśród funkcjonalności, na które warto zwrócić uwagę, są m.in. klepsydra pogrzebowa online z unikalnym adresem URL, możliwość pobrania treści SMS jako powiadomienia, które można przekazać w prosty sposób do innych członków rodziny i przyjaciół; możliwość publikacji na Facebooku; generowanie klepsydr w PDF do druku; linki do mapy z lokalizacją punktów związanych z uroczystością (kościół, kaplica, cmentarz); możliwość zamówienia kwiatów czy też możliwość integracji modułu e-Nekrologi firmy BRAIBOX z programem firmy Tusoft – Funeral System.

 

E-Nekrologi – na pierwszym miejscu człowiek

 

Możliwości, które oferuje system e-Nekrologi są bardzo bogate i – co najważniejsze – istnieje możliwość dopasowania konkretnych funkcjonalności i rozwiązań pod konkretne oczekiwania Klienta.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej projektu oraz pod numerem telefonu 501 75 92 67.