Warsztaty Florystyczne online – relacja

Dnia 14 kwietnia 2021 odbyły się - w formie online - Warsztaty Florystyczne, które przygotowali organizatorzy Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO.

Obostrzenia wynikające z pandemii koronawirusa pokrzyżowały wiele planów, również dotyczących rozmaitych wydarzeń branży pogrzebowej. Niemożność zorganizowania targów oraz konferencji wielu osobom – również pracownikom branży funeralnej – utrudniło podążanie ścieżką dalszego rozwoju i poszerzanie swoich umiejętności.

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO wyszli naprzeciw oczekiwaniom uczestnikom zeszłorocznych targów i w tym roku zorganizowali Warsztaty Florystyczne, które odbyły się dnia 14 kwietnia 2021 roku – w całości online.

targi necroexpo

Uczestnicy w trakcie warsztatów otrzymali wiele ważnych informacji dotyczących przedłużania żywotności kwiatów, aby jeszcze dłużej mogły prezentować się elegancko. Ponadto w trakcie spotkania omówione zostały najnowsze trendy we florystyce żałobnej.

Z warsztatów online skorzystały 32 osoby – w tym floryści i przedstawiciele zakładów pogrzebowych. Dużym plusem warsztatów online była możliwość wysłuchania prelekcji osób bardzo cenionych, prawdziwych znawców i pasjonatów reprezentujących branżę florystyczną, które w godzinę przekazały swoją merytoryczną i cenną wiedzę.

Warsztaty online cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, w związku z tym planowane są kolejne tego typu wydarzenia w Internecie. Wszystkie osoby, które nie mogły uczestniczyć w tym szkoleniu – zapraszamy na kanał na YT, gdzie można zapoznać się z treścią tego godzinnego wykładu.

warsztaty florystyczne