Już wkrótce – 1.11.2021 – oficjalna premiera serwisu Mementis.com.pl

Dnia 1 listopada 2021 nastąpi oficjalna premiera serwisu Mementis. To portal branży funeralnej, stworzony w całości z myślą o użytkowniku. w którym zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne. Czym się wyróżnia?

Mementis®️ to marka jedynej jak dotąd próby stworzenia sieci zakładów pogrzebowych. Założony przez Marka Zmysłowskiego ponad 10 lat temu  – Mementis®️ Zadbamy o wszystko – powraca na rynek, ale już nie jako sieć.

Wierzymy, że najwyższą jakość w branży stanowią firmy działające lokalnie, często rodzinne przedsiębiorstwa, w których wiedza i doświadczenie przekazywane jest z pokolenia na pokolenie.  Mementis.com.pl jest miejscem do prezentacji właśnie takich firm i poszerzeniem naszej dotychczasowej pracy na UslugiPogrzebowe.com.pl  i na Funer.com.pl.

Mementis.com.pl nie będzie serwisem tak obszernym, jak UslugiPogrzebowe.com.pl i nie będzie próbował go zastępować. Jest to rozwiązanie dedykowane firmom posiadającym aktywny pakiet Silver lub Gold w portalach Funer.com.pl i UslugiPogrzebowe.com.pl.

Portal pogrzebowy Mementis.com.pl ma mieć – oprócz ruchu z wyszukiwarki Google – silne oparcie w rozwijających się coraz bardziej w branży funeralnej mediach społecznościowych. Jest to też jedyny na rynku serwis funeralny kategorii Premium. Przy czym cena rocznego abonamentu jest przystępna dla każdego zainteresowanego.

serwis branży pogrzebowej

W serwisie skupimy się na promocji zakładów i domów pogrzebowych oraz firm sprowadzających zmarłych do Polski. Głównym założeniem serwisu jest promocja firm w oparciu o najnowocześniejsze dostępne technologie internetowe. Serwis w całości zatem dedykujemy użytkownikom – czyli rodzinom, które oczekują prostej i szybkiej informacji podanej w sposób gwarantujący słuszność wyboru. Co najważniejsze, nadal promujemy konkretne przedsiębiorstwa, dając naszymi rozwiązaniami przeciwwagę dla pośrednictwa, handlu informacjami o zgonach czy podszywania się pod inne firmy w internecie.

Oto główne cechy prezentacji firmy w serwisie Mementis.com.pl:

bogate w treść i unikalne opisy prezentacje o objętości przynajmniej 3-4 tysięcy znaków.

–  opis firmy tłumaczony na różne języki – między innymi angielski, francuski, niemiecki, włoski, rosyjski, ukraiński, hiszpański

promocja na kanale firmowym z linkiem w serwisach Facebook i YouTube oraz prezentacja wizerunku firmy na Instagramie

wyłączność na miasto, a w przypadku Stolicy – wyłączność na dzielnice Warszawy.

możliwość udostępnienia własnych mediów społecznościowych w formie linka, dodanie kilku stron internetowych,

nagranie spikerki rekomendującej daną firmę i podającej jej numer telefonu ( co jest przydatne przede wszystkim dla osób ze słabym wzrokiem i z utrudnioną ze względu na przeżycia percepcją )

możliwość zmiany wielkości czcionki przez użytkownika portalu – ma to szczególne znaczenie dla osób, dla których czcionka standardowa jest za mała

– rozbudowana galeria zdjęć

QR kody do szybkiego pobrania mapki dojazdu.

autorski  moduł opinii, stosowany dotychczas na innych stronach branżowych autorstwa firmy Brainbox.

przyjazne i intuicyjne adresy URL

– dalszy rozwój serwisu z wykorzystaniem nieograniczonego dostępu do technologii i pomysłów powstałych w zespole specjalistów firmy Brainbox.

https://mementis.com.pl/

Więcej informacji na temat serwisu Mementis®️ znajduje się w artykule zamieszczonym na Funer.com.pl

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z portalem Mementis.com.pl