Nowość dla zakładów pogrzebowych z Warszawy

Zakłady pogrzebowe z Warszawy otrzymują darmowo cenne miejsce do zaistnienia w katalogu branżowym https://zaklad.waw.pl/.

W imieniu redakcji najpopularniejszych portali branży pogrzebowej Funer.com.pl i Uslugipogrzebowe.com.pl jest nam miło poinformować, że w ramach podziękowania za współpracę wszystkie firmy z Warszawy, które inwestują co roku w pakiet GOLD otrzymują darmowy wpis z linkiem w nowym warszawskim katalogu firm pogrzebowych https://zaklad.waw.pl/

katalog zaklad.waw.pl

Katalog zakładów pogrzebowych z Warszawy

Jest to forma podziękowania za liczną reprezentację warszawskich zakładów i domów pogrzebowych w naszych portalach funeralnych.

W planach są też krótkie artykuły zawierające link do strony klienta, które pojawiać się będą systematycznie w zbudowanym specjalnie dziale, w kolejności odwzorowującej ilość posiadanych prezentacji.

Mamy nadzieję, że bezpłatny dodatek do dotychczasowych pakietów reklamowych zamieszczonych na https://funer.com.pl/szukaj,Warszawa,20,1,1.html oraz https://uslugipogrzebowe.com.pl/ skierowany do przedsiębiorców pogrzebowych z Warszawy, jeszcze bardziej uatrakcyjni naszą współpracę.