Imprezy integracyjne podczas Targów NECROEXPO 2019

Targi NECROEXPO od początku swojego istnienia były okazją nie tylko do rozmów branżowych, ale także do integracji całego środowiska obecnego w Kielcach. Taki mają cel imprezy integracyjne - Grill Party (14 czerwca) oraz Uroczysty Bankiet (15 czerwca) - które odbędą się podczas ósmej edycji kieleckich targów.

Bankiet oraz Grill to jeden z najbardziej lubianych punktów targowego programu. Na każdej z tych imprez pojawia się zazwyczaj kilkaset osób. Nic więc dziwnego, że zostały na stałe wpisane w kalendarz wydarzeń NECROEXPO. Bo Grill i Bankiet to nie tylko smakołyki dla podniebienia oraz świetna muzyka, ale także nieformalny czas zawierania nowych znajomości biznesowych i zacieśnienia dotychczasowych kontaktów.

W tym roku organizatorzy obu imprez zwracają się z zaproszeniem nie tylko do wystawców na kieleckich targach – jak to było w latach ubiegłych – ale także do pozostałych przedstawicieli branży pogrzebowej odwiedzających NECROEXPO – jak przedsiębiorcy, przedstawiciele zakładów pogrzebowych oraz zarządcy cmentarzy; zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

W celu zapewnienia sobie udziału w Grill Party czy w Bankiecie niezbędna jest rejestracja, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Należy jej dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 7 czerwca do godz. 16.00. Rejestracji na Grill Party i Bankiet dokonuje się poprzez zaznaczenie w formularzu dostępnym TUTAJ punktu 17 i/lub 18 w zależności od wybranej imprezy.

Udział w Grill Party to koszt 140 PLN, zaś w Bankiecie – 170 PLN.

Zresztą…uchylmy rąbka tajemnicy przygotowaniom do NECROEXPO…