VIII Targi NECROEXPO 2019 przeszły do historii – podsumowanie

Już po raz ósmy w Kielcach - w dniach od 14 do 16 czerwca 2019 - miały miejsce targi NECROEXPO czyli spotkanie przedstawicieli branży pogrzebowej i cmentarnej z wielu zakątków świata.

Kieleckie targi – jak zawsze – stały się okazją nie tylko do zaprezentowania oferty firm czy zapoznania z branżowymi nowinkami, ale dały możliwość poszerzenia kontaktów.

stanowisko firmy e.grami

Nie zabrakło także wielu interesujących szkoleń i warsztatów. NECROEXPO stały się również okazją do świętowania jubileuszy firm obecnych od wielu lat na rynku funeralnym – jak np. Plastmet.

stanowisko firmy plastmet

Wystawcy, prezentujący swoją ofertę produktów i usług funeralnych to firmy zajmujące się marketingiem i oferujące rozwiązania informatyczne, produkujące trumny i urny, akcesoria pogrzebowe, poligrafię funeralną, odzież żałobną, windy pogrzebowe czy też urządzenia chłodnicze. Jak w poprzedniej edycji – tak i teraz zainteresowaniem gości cieszyły się imprezy towarzyszące. Zarówno te oficjalne – jak Giełda Karawanów, pokaz mody pogrzebowej oraz pierwszy europejski Zlot Karawanów Pilato – jak również te mniej formalne, jak Grill Party czy Bankiet.

targi funeralne

Nie zabrakło także stoiska firmy BRAINBOX z Gdyni, zajmującej się marketingiem internetowym branży funeralnej z serwisami branżowymi UslugiPogrzebowe.com.pl Funer.com.pl, które tradycyjnie objęły patronatem medialnym Targi NECROEXPO. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie nas odwiedzili, nie szczędząc miłych słów. Cieszymy się także ze wszystkich rozmów z nowo poznanymi osobami i obiecujemy, że nie zawiedziemy zaufania, którym nas obdarzono.

Szersza fotogaleria z VIII Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO 2019 dostępna jest TUTAJ.

stanowisko portalu funer.com.pl

stanowisko firmy hygeco

stanowisko firmy prosektor

stoisko polska izba pogrzebowa

stoisko mitko namioty pogrzebowe

stoisko morpheus karawany

stoisko firmy kalfrisa

stoisko dizj trumny

stoisko urny bea stone

targi pogrzebowe

necroexpo kielce