NECROEXPO 2022 – wielkie spotkanie branży pogrzebowej w Kielcach

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO odbędą się w Kielcach w dniach 3 do 5 czerwca 2022 roku.

Targi NECROEXPO mają nie tylko długą tradycję w kalendarzu wydarzeń branży pogrzebowej, ale cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Świadczyć może o zarówno imponująca liczba osób zwiedzających, ale także lista wystawców, pochodzących z różnych krajów świata.

Spotkanie dla branży pogrzebowej z całego świata

Po dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią COVID-19, w tym roku branża pogrzebowa spotyka się na terenie kompleksu wystawowego Targi Kielce w dniach od 3 do 5 czerwca. Swoją obecność, jak w przypadku poprzednich edycji, zapowiadają przedstawiciele firm funeralnych z wielu krajów świata. Renoma kieleckich targów zawsze była znacząca, ale w tym roku otrzymała ona dodatkową rekomendację w postaci certyfikatu FIAT-IFTA.

Wśród wystawców znajdą się m.in. takie firmy, jak Automat, Brainbox, Carmen, E.Grami, Funero, Maj, Tusoft, Pathomed, Plastmet, R.Sadowski czy Top Metal. Tegoroczni wystawcy reprezentować będą producentów akcesoriów pogrzebowych oraz odzieży żałobnej, producentów trumien i urn, projektantów pomników nagrobnych, specjalistów od usług tanatokosmetycznych, a także producentów i wykonawców zabudów karawanów czy przedstawicieli sektora usług informatycznych dla branży pogrzebowej.

 

NECROEXPO – nowe kontakty, nowa wiedza

Targi NECROEXPO w Kielcach zawsze były doskonałą okazją na spotkanie osób, które w branży pogrzebowej działają od wielu lat, jak i tych, które dopiero stawiają w niej pierwsze kroki. Organizatorzy zawsze dbali o to, aby zapewnić nie tylko możliwość zapoznania się z nowinkami w branży, ale także skorzystania ze szkoleń, seminariów czy prelekcji.

Portal UslugiPogrzebowe.com.pl (wraz z portalami Funer.com.pl czy Mementis.com.pl), wzorem lat ubiegłym, także w roku bieżącym objął patronat medialny nad Targami NECROEXPO. W Kielcach będzie także okazja, aby się z nami spotkać! Przygotowaliśmy wiele niespodzianek dla tych, którzy zechcą odwiedzić nasze stoisko!

W celu zapewnienia sobie darmowego wstępu na NECROEXPO – osoby z branży pogrzebowej mogą już teraz skorzystać z rejestracji oraz pobrać bezpłatny bilet wstępu: jest to możliwe na stronie https://www.targikielce.pl/necroexpo.

Do zobaczenia w Kielcach w dniach 3 – 5 czerwca 2022 roku!