IX Targi NECROEXPO Kielce 2022 już w czerwcu

Po dwuletniej przerwie powraca największe w Polsce targi branży pogrzebowej i cmentarnej NECROEXPO a nich przedstawiciele firm pogrzebowych, kwiaciarni, zakładów kamieniarskich oraz organizacji pogrzebowych.

NECROEXPO 2022 – IX Edycja

 

Tegoroczne targi są wyczekiwane z utęsknieniem przez wszystkie osoby związane z branżą pogrzebową. W wyniku obostrzeń i pandemii poprzednie edycje musiały zostać odwołane, jednak w 2022 roku targom – jak przynajmniej wszystko na to wskazuje – nic nie przeszkodzi. A to ogromna szansa dla wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoją firmę, wziąć udział w szkoleniach i poznać nowych partnerów biznesowych.

Targi Necroexpo od 2005 roku skupiają się na wystawie oferty producentów trumien, urn, akcesoriów pogrzebowych, nagrobków oraz dilerów karawanów. Od kilku lat można również zobaczyć liczne firmy zajmujące się cyfryzacją sektora pogrzebowego i popularyzacją branży w Internecie. Serwis UsługiPogrzebowe.com.pl to jedna z firm, która w tym roku objęła patronat nad IX edycją targów pogrzebowych.

necroexpo

Szkolenia, seminaria i giełdy

 

Takie wydarzenie to ogromna szansa dla wszystkich osób, które pragną rozwijać swoje usługi, docierać do nowych klientów, budować solidne umowy z partnerami biznesowymi. Targi umożliwiają bowiem odbycie szkoleń, zapoznanie się z ofertą różnych firm i poznaniem nowości na rynku funeralnym.

Również w tym roku organizatorzy przewidują pokazy florystyczne, giełdę karawanów i MELEXÓW oraz seminaria funeralne. Biorąc pod uwagę dwuletnią przerwę i wyczekiwania uczestników, oczekiwania wszystkich wobec tegorocznej edycji są bardzo duże. Jednak organizatorzy zapewniają, że IX edycja nikogo nie rozczaruje. Wystawcy mogą zgłaszać chęć udziału poprzez stronę https://www.targikielce.pl/necroexpo.

IX Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO odbędą się od 3 do 5 czerwca 2022 roku w Targach Kielce. Warto wpisać sobie te dni w kalendarza.