NECROEXPO 2019 już niebawem – czy pamiętacie?

Nowości z branży pogrzebowej prezentowane przez ponad 100 firm z różnych krajów świata, jak również okazja do rozmów bardziej lub mniej formalnych – już za niecałe dwa miesiące na Targach NECROEXPO 2019.

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej w Kielcach NECROEXPO, uznawane za jedne z najważniejszych wydarzeń w branży pogrzebowej w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej, otworzą swoje podwoje dla zwiedzających już niedługo, bo od 14 do 16 czerwca 2019 roku.

Trzy targowe dni zapowiadają się imponująco oraz inspirująco, a będą mogły się o tym przekonać osoby, które przybędą na tę firmową imprezę. Bardzo bogata oferta na usługi oraz akcesoria pogrzebowe, jedyna w Polsce Giełda Używanych Karawanów i Melexów – ale także karawany fabrycznie nowe – jak również bardzo bogata oferta szkoleń i warsztatów – dają gwarancję otrzymania nowych wiadomości oraz zyskania nowych partnerów biznesowych.

Wśród tematyki szkoleń można wyróżnić takie dziedziny, jak tanatopraksja, tanatokosmetyka, marketing w zakładzie pogrzebowym, oprogramowanie dla zakładów pogrzebowych i administratorów cmentarzy oraz zmiany w prawie pogrzebowym. Nowością będzie bardzo ciekawa prelekcja na temat „Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej w nowej odsłonie” o której opowie Mistrz Ceremonii Aneta Dobroch.

Targi NECROEXPO 2019 zawsze okazywały się pozytywnym zaskoczeniem dla wszystkich, którzy zdecydowali się je odwiedzić. Jak będzie tym razem? Warto przekonać się o tym osobiście i…spróbować też swoich sił w konkursie na najbardziej oryginalne hasło promujące Targi. Nagrodą jest tygodniowy wyjazd we włoskie Alpy.

Najnowsze informacje oraz możliwość rejestracji dla zwiedzających dostępne na stronie NECROEXPO.

targi necroexpo