NECROEXPO 2019 już niebawem – czy pamiętacie?

Nowości z branży pogrzebowej prezentowane przez ponad 100 firm z różnych krajów świata, jak również okazja do rozmów bardziej lub mniej formalnych – już za niecałe dwa miesiące na Targach NECROEXPO 2019.

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej w Kielcach NECROEXPO, uznawane za jedne z najważniejszych wydarzeń w branży pogrzebowej w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej, otworzą swoje podwoje dla zwiedzających już niedługo, bo od 14 do 16 czerwca 2019 roku.

Trzy targowe dni zapowiadają się imponująco oraz inspirująco, a będą mogły się o tym przekonać osoby, które przybędą na tę firmową imprezę. Bardzo bogata oferta na usługi oraz akcesoria pogrzebowe, jedyna w Polsce Giełda Używanych Karawanów i Melexów – ale także karawany fabrycznie nowe – jak również bardzo bogata oferta szkoleń i warsztatów – dają gwarancję otrzymania nowych wiadomości oraz zyskania nowych partnerów biznesowych.

Wśród tematyki szkoleń można wyróżnić takie dziedziny, jak tanatopraksja, tanatokosmetyka, marketing w zakładzie pogrzebowym, oprogramowanie dla zakładów pogrzebowych i administratorów cmentarzy oraz zmiany w prawie pogrzebowym. Nowością będzie bardzo ciekawa prelekcja na temat „Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej w nowej odsłonie” o której opowie Mistrz Ceremonii Aneta Dobroch.

Targi NECROEXPO 2019 zawsze okazywały się pozytywnym zaskoczeniem dla wszystkich, którzy zdecydowali się je odwiedzić. Jak będzie tym razem? Warto przekonać się o tym osobiście i…spróbować też swoich sił w konkursie na najbardziej oryginalne hasło promujące Targi. Nagrodą jest tygodniowy wyjazd we włoskie Alpy.

Najnowsze informacje oraz możliwość rejestracji dla zwiedzających dostępne na stronie NECROEXPO.

targi necroexpo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *